Wyprawy motocyklowe OSK Lipski

Zapisz się

Wyprawy motocyklowe w OSK Lipski – motocyklem przez Andaluzję i Alpy

Wyprawy motocyklowe to oferta stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów, którzy chcą połączyć swoje dwie miłości: podróżowanie oraz jazdę motocyklem. Dzięki nam możesz spełnić marzenia o podziwianiu pięknych widoków z miejsca kierowcy dwukołowca. Jeżeli interesują Cię wyprawy motocyklowe w otoczeniu krajobrazu zapierającego dech w piersiach, to jesteś w dobrym miejscu!

Po przejściu do kalendarza dowiesz się, kiedy organizujemy kolejne wyprawy motocyklowe!

Dla kogo wyjazdy motocyklowe z OSK Lipski będą idealnym rozwiązaniem?

Zorganizowane wyjazdy motocyklowe w OSK Lipski to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają jazdę motocyklem i chcą doświadczyć tej przyjemności w pięknych okolicznościach przyrody. Jeżeli interesuje Cię wyprawa motocyklowa w towarzystwie naszych instruktorów techniki jazdy, musisz spełniać następujące warunki:

  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu motocykli,
  • uprawnienia do kierowania motocykli kat. A,
  • posiadanie własnego stroju, kasku, rękawic i wszystkich niezbędnych akcesoriów,
  • dokument tożsamości uprawniający do przekroczenia granicy.

Jeżeli spełniasz te warunki, możesz zapisać się na wyjazdy motocyklowe z OSK Lipski.

Zapisz się

Co obejmują zorganizowane wyjazdy motocyklowe w OSK Lipski?

Zorganizowane wyjazdy motocyklowe w OSK Lipski to oferta, dzięki której możesz podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się przyjemnością z jazdy motocyklem. Wyprawa motocyklowa może być zorganizowana w Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii lub Rumunii. Wszystko zależy od pory roku. Po zebraniu 6-osobowej grupy możemy rozpocząć naszą przygodę.

  • Wyprawa motocyklowa do Hiszpanii – Andaluzja – jest organizowana w zimie w okresie od października do końca marca. Wyjazd trwa 7 dni. Każdy uczestnik musi zapewnić sobie przelot na miejsce. Resztą zajmują się organizatorzy. Zapewniamy odbiór z lotniska, nocleg oraz motocykle. Po przyjeździe na miejsce uczestnicy mogą wybrać sprzęt, którym przez 7 dni będą podróżowali po górach wraz z przewodnikiem oraz naszym instruktorem techniki jazdy.
  • Jeżeli interesuje Cię wyprawa motocyklowa do Rumunii, Włoch lub Szwajcarii, możesz zapisać się na taki wyjazd od wiosny do jesieni. Podróżowanie po Alpach dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. W tym przypadku organizujemy komfortowy przejazd samochodem z przyczepą, na której przewozimy motocykle. Na miejscu zapewniamy również nocleg. Taka wyprawa motocyklowa trwa 4-5 dni.