Szkolenie motocyklowe

Zapisz się

Szkolenie motocyklowe – OSK Lipski

Szkolenie motocyklowe to oferta OSK Lipski, która obejmuje szeroki wachlarz możliwości. Jeżeli chcesz zadbać o jakość swojej techniki jazdy na motocyklu, to rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie. Szkolenia motocyklowe można podzielić na te przeznaczone dla osób preferujących klasyczną jazdę na motocyklu, turystyczną / off road. Dzięki temu zyskasz wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą tego, jak zachować się na drodze w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Szkolenie motocyklowe może dotyczyć opanowania techniki płynnych zakrętów, jazdy precyzyjnej czy też przejazdów off roadowych. Sprawdź, na czym polega każde szkolenie motocyklowe.

TERMINARZ SZKOLEŃ 2024 TOR RADOM:
18.05.2024
29.06.2024
01.09.2024
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Szkolenia motocyklowe z zakresu techniki jazdy pozwolą Ci zapanować nad ergonomią na motocyklu, postrzeganiem drogi, manewrami, równowagi, hamowania w zakręcie, omijania przeszkód w zakręcie. Każdy kursant, który zda egzamin państwowy, może wziąć udział w szkoleniu motocyklowym. Zawsze zachęcamy naszych kursantów do dalszego rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności. Szkolenie motocyklowe na torze trwa 8 godzin.

Szkolenia motocyklowe – z jakich warto skorzystać?

Szkolenie MotoGymkhana

MotoGymkhana, czyli szkolenia motocyklowe z jazdy precyzyjnej, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą podnosić swoje umiejętności w jeździe miejskiej. Taki kurs jazdy precyzyjnej pomoże Ci zapanować nad motocyklem przy prędkościach poniżej progu równowagi, a także nawykami i odruchami. Nauczysz się dynamicznie zawracać, ciasno skręcać oraz hamować na prostej drodze i w zakręcie. Dzięki temu staniesz się bezpiecznym motocyklistą w ruchu drogowym. MotoGymkhana zwiększy Twoją pewność podczas jazdy na drogach asfaltowych i gruntowych.

Dzięki temu nauczysz się wychodzić z ciasnego zakrętu, omijać przeszkody oraz wzmocnisz swój refleks.

Szkolenie MotoGymkhana organizujemy raz w miesiącu na naszym placu manewrowym! Sprawdź terminy w kalendarzu wydarzeń OSK Lipski!

Wydarzenia
Szkolenie na torze

Szkolenie motocyklowe na torze to rozwiązanie idealne dla każdego uczestnika ruchu drogowego. Dzięki niemu nauczysz się płynnie i pewnie pokonywać zakręty, zmieniać kierunek jazdy. Nauczymy Cię prawidłowej pozycji na motocyklu podczas pokonywania zakrętów, utrzymywać odpowiedni tor jazdy w zakręcie oraz bezpiecznie hamować. Szkolenia motocyklowe na torze to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce poczuć większą pewność za kierownicą i zyskać swobodę.

Szkolenie Enduro

Szkolenie enduro – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią odrobinę adrenaliny. Podczas szkolenia enduro zdobędziesz niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci zapanować nad motocyklem. Dzięki temu poczujesz się pewniej zarówno na drogach asfaltowych, jak i gruntowych, piaskowych. Szkolenia motocyklowe enduro obejmuje wyłącznie zajęcia praktyczne. Jeżeli zdecydujesz się na kurs w OSK Lipski, zyskasz opiekę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Szkolenie enduro pomoże Ci między innymi: wypracować odpowiedni balans, prawidłową pozycję, technikę podjazdów i zjazdów z wzniesień, a także podnoszenia motocykla. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie enduro, nauka jazdy pozwoli Ci na poprawę techniki w każdych warunkach.