Szkolenie motocyklowe

Zapisz się

Szkolenie motocyklowe – OSK Lipski

Szkolenie motocyklowe to oferta OSK Lipski, która obejmuje szeroki wachlarz możliwości. Jeżeli chcesz zadbać o jakość swojej techniki jazdy na motocyklu, to rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie. Szkolenia motocyklowe można podzielić na te przeznaczone dla osób preferujących klasyczną jazdę na motocyklu, turystyczną / off road. Dzięki temu zyskasz wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą tego, jak zachować się na drodze w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Szkolenie motocyklowe może dotyczyć opanowania techniki płynnych zakrętów, jazdy precyzyjnej czy też przejazdów off roadowych. Sprawdź, na czym polega każde szkolenie motocyklowe.

Szkolenia motocyklowe z zakresu techniki jazdy pozwolą Ci zapanować nad ergonomią na motocyklu, postrzeganiem drogi, manewrami, równowagi, hamowania w zakręcie, omijania przeszkód w zakręcie. Każdy kursant, który zda egzamin państwowy, może wziąć udział w szkoleniu motocyklowym. Zawsze zachęcamy naszych kursantów do dalszego rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności. Szkolenie motocyklowe na torze trwa 8 godzin.

Szkolenia motocyklowe – z jakich warto skorzystać?

Szkolenie MotoGymkhana

MotoGymkhana, czyli szkolenia motocyklowe z jazdy precyzyjnej, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą podnosić swoje umiejętności w jeździe miejskiej. Taki kurs jazdy precyzyjnej pomoże Ci zapanować nad motocyklem przy prędkościach poniżej progu równowagi, a także nawykami i odruchami. Nauczysz się dynamicznie zawracać, ciasno skręcać oraz hamować na prostej drodze i w zakręcie. Dzięki temu staniesz się bezpiecznym motocyklistą w ruchu drogowym. MotoGymkhana zwiększy Twoją pewność podczas jazdy na drogach asfaltowych i gruntowych.

Dzięki temu nauczysz się wychodzić z ciasnego zakrętu, omijać przeszkody oraz wzmocnisz swój refleks.

Szkolenie MotoGymkhana organizujemy raz w miesiącu na naszym placu manewrowym! Sprawdź terminy w kalendarzu wydarzeń OSK Lipski!

Wydarzenia
Szkolenie na torze

Szkolenie motocyklowe na torze to rozwiązanie idealne dla każdego uczestnika ruchu drogowego. Dzięki niemu nauczysz się płynnie i pewnie pokonywać zakręty, zmieniać kierunek jazdy. Nauczymy Cię prawidłowej pozycji na motocyklu podczas pokonywania zakrętów, utrzymywać odpowiedni tor jazdy w zakręcie oraz bezpiecznie hamować. Szkolenia motocyklowe na torze to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce poczuć większą pewność za kierownicą i zyskać swobodę.

Szkolenie Enduro

Szkolenie enduro – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią odrobinę adrenaliny. Podczas szkolenia enduro zdobędziesz niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci zapanować nad motocyklem. Dzięki temu poczujesz się pewniej zarówno na drogach asfaltowych, jak i gruntowych, piaskowych. Szkolenia motocyklowe enduro obejmuje wyłącznie zajęcia praktyczne. Jeżeli zdecydujesz się na kurs w OSK Lipski, zyskasz opiekę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Szkolenie enduro pomoże Ci między innymi: wypracować odpowiedni balans, prawidłową pozycję, technikę podjazdów i zjazdów z wzniesień, a także podnoszenia motocykla. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie enduro, nauka jazdy pozwoli Ci na poprawę techniki w każdych warunkach.