Praca w OSK Lipski

Chcesz pracować z najlepszymi? Sprawdź dostępne oferty w bazie Praca w OSK Lipski.

Pracuj z najlepszymi

OSK Lipski to jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że jesteśmy bezkonkurencyjni, co potwierdzają statystyki dotyczące zdawalności publikowane przez Starostwo Powiatowe w Puławach. Dlaczego o tym mówimy? Decydując się na pracę w OSK Lipski, będziesz współpracować z najlepszymi instruktorami! Naszym priorytetem jest doskonalenie swoich umiejętności oraz poszerzanie horyzontów. Dzięki temu nigdy nie poczujesz, że stoisz w miejscu!

Nasza oferta szkoleń i kursów jest szeroka. Z kolei popularność ośrodka sprawia, że wciąż potrzebujemy zaangażowanych ludzi chętnych do dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami i pasją! Dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas miejsce dla siebie.

Aktualne oferty pracy w OSK Lipski

Instruktor nauki jazdy kat. B

Dołącz do Naszego zespołu OSK Lipski!

Poszukujemy instruktora nauki jazdy kat. B, który wzmocni nasz wyjątkowy zespół! OSK Lipski to szkoła nauki jazdy nieustannie dążąca do rozwoju, co owocuje rozszerzeniem oferty o kolejne kursy. Jesteśmy szkołą z najwyższą zdawalnością w Puławach. Dzięki temu nasze szkolenia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród kandydatów na kierowców.

Dlatego stajemy przed kolejnym wyzwaniem, jakim jest zrekrutowanie nowego instruktora nauki jazdy kat. B. Być może to właśnie Ty możesz wzmocnić nasz zespół i stać się częścią jednego z najlepszych OSK w województwie.

Co oferujemy?

Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do Naszego zespołu, zagwarantujemy Ci:

● pracę w pełnym wymiarze godzin lub
● w formie pracy dorywcze.

Ważne! Nasza siedziba znajduje się w Puławach. Organizujemy również Kursy na instruktora nauki jazdy. Jeżeli chcesz zdobyć uprawnienia, zapraszamy do kontaktu.

Czego wymagamy?

Od kandydatów oczekujemy:
● posiadania uprawnień instruktora nauki jazdy kat. B,
● odpowiedzialnego podejścia do pracy,
● nauczania na wysokim poziomie, które nie opiera się o schematy i “patenty”,
● otwartości i dobrego podejścia do kursantów.

Zakres obowiązków:
● nauka jazdy samochodem osobowym na wysokim poziomie.

Jeżeli posiadasz uprawnienia instruktora nauki jazdy innych kategorii, zachęcamy do podzielenia się tymi informacjami w zgłoszeniu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji pod numerem telefonu:

506 149 690.

Zgłoszenia można wysyłać również na adres e-mail:

biuro@lipski-pulawy.pl

Aplikuj

Poznaj nas bliżej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej pracy, a także zespołu, zapraszamy do przejrzenia zakładki O nas! Znajdziesz w niej szczegółowe informacje na temat zdawalności OSK Lipski, a także poznasz bliżej wartości i misję. Możemy już teraz powiedzieć, że dla nas najważniejszy jest klient!

O nas

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami!