Poznaj nas lepiej

Poznaj nas lepiej i sprawdź, jak wyglądała nasza droga do miejsca, w którym znajdujemy się teraz!

OSK Lipski – najlepsi w regionie

Od początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel, czyli stanie się najlepszą, bezkonkurencyjną szkołą jazdy w regionie. Nie ulega wątpliwości, że udało nam się to osiągnąć. Dowodem mogą być statystyki publikowane przez Starostwo Powiatowe w Puławach, oraz WORD Lublin. Od 2013 roku jesteśmy liderami nie tylko pod względem zdawalności, ale również liczby kursantów.

Co nas wyróżnia? Posiadamy najlepszą infrastrukturę w regionie – największy plac manewrowy oraz nowoczesną flotę samochodową. Dodatkowo dysponujemy sprzętem do ćwiczeń, który pozwala na doskonalenie techniki jazdy w różnych warunkach. Warto również podkreślić, że jako jedyny Ośrodek Szkolenia Kierowców zatrudniamy aż 6 instruktorów motocyklowych. Co ważne, 4 z nich to instruktorzy doskonalenia techniki jazdy! Dzięki temu Twój kurs przebiegnie szybko i sprawnie.

2015

III miejsce w województwie w WORD Lublin

2016

VII miejsce w województwie

2018

II miejsce w województwie lubelskim na kat. B z wynikiem 56,8%

2019

II miejsce w województwie lubelskim na kat. B z wynikiem 61,12%

2020

II miejsce w województwie lubelskim na kat. B z wynikiem 64,6%

OSK Lipski – więcej niż szkolenie

Nasi instruktorzy

Za sukcesem OSK Lipski stoją przede wszystkim ludzie. Instruktor nauki jazdy to jeden z najważniejszych nauczycieli w życiu. W rękach kierowców jest bezpieczeństwo drugiego człowieka. Dlatego dążymy do tego, by nasi kursanci opanowali te lekcje do perfekcji. Celem kursu jest wypracowanie odpowiedzialnego myślenia i podejmowania racjonalnych decyzji. Nasza firma dąży do zapewnienia niezbędnej wiedzy nie tylko kursantom, ale również instruktorom. Inwestujemy w bezpieczeństwo poprzez doskonalenie kwalifikacji pracowników.

Autorska metoda nauczania

Dbamy o to, aby nasi kursanci wiedzieli, jaką drogę przebyli i co jeszcze na nich czeka. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu autorskiej metody nauczania – Tracking Progress Metodologhy. Dzięki temu rozwiązaniu kursant może na bieżąco śledzić swoje postępy w nauce. U nas każda lekcja jest dobrze przemyślana i zaplanowana. Nic nie dzieje się przypadkowo.

Zajęcia warsztatowe

Zajęcia teoretyczne mają formę warsztatową. Podczas zajęć staramy się zaangażować każdego kursanta tak, by miał świadomość, że jesteśmy tu dla niego. Gwarantujemy również profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy.

Dostosowując się do sytuacji pandemicznej w Polsce, prowadzimy zajęcie teoretyczne online, które cieszą się ogromną popularnością. Niewątpliwie zaletą zajęć przez Internet jest możliwość odbycia w pełni merytorycznych zajęć w formie wideokonferencji, bez wychodzenia z domu.

Elektroniczny kalendarz

Wiemy, że każdy kursant ma również inne zajęcia. Aby umożliwić skuteczne zarządzanie czasem, wprowadziliśmy elektroniczny kalendarz. Dzięki niemu nasi klienci otrzymują dostęp do indywidualnego profilu, na którym znajdą informacje o odbytych i nadchodzących terminach swoich jazd z możliwością zarządzania. Dodatkowo każdy kursant dostaje SMS-a z przypomnieniem o zbliżającym się terminie jazd.

Prezent

Teraz docieramy do tego, co każdy lubi najbardziej, czyli prezentów. Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków, który nie zostawia absolwentów bez wsparcia. Każdy klient po zakończonym szkoleniu otrzymuje od nas apteczkę pierwszej pomocy.