Najlepsza szkoła jazdy Puławy – statystyki mówią wszystko
Zapisy on-line Zaufane opinie

Najlepsza szkoła jazdy Puławy – statystyki mówią wszystko

Najlepsza szkoła jazdy Puławy? Wystarczy zajrzeć do statystyk zdawalności. Tych liczb nie da się oszukać. Według statystyk OSK Lipski jest nie tylko najlepszą szkołą jazdy w Puławach, ale również w całym powiecie i jedną z najlepszych w województwie.

Co wpływa na takie wyniki naszych kursantów? Na co zwrócić uwagę, by mieć pewność, że wybieramy najlepszą szkołę? Odpowiadamy!

 

Spis treści:

 

Najlepsza szkoła jazdy Puławy, czyli jaka?

Jeżeli chcesz szkolić się u profesjonalnych, dobrych instruktorów, musisz zweryfikować kilka ważnych kwestii. Najlepsza szkoła jazdy w Puławach powinna nie tylko zachwalać ofertę w reklamach, ale również mieć faktyczne potwierdzenie swoich słów. Dlatego podczas wyboru OSK warto sprawdzić dwa podstawowe źródła informacji: statystyki dotyczące zdawalności oraz opinie kursantów. Dzięki nim możesz zweryfikować, czy wybrany przez Ciebie ośrodek to naprawdę najlepsza szkoła jazdy  – Puławy.

Zwróć uwagę, czy kursanci zachwalają wszystkich instruktorów i wystawiają pozytywną ocenę dla całej szkoły, a może zyskuje wyższą średnią dzięki jednej czy dwóm osobom. W OSK Lipski dbamy o to, by cała kadra była na tak samo wysokim poziomie. Dlatego kursanci zapisują się chętnie nie tylko do konkretnych instruktorów, ale po prostu zależy im na realizacji szkolenia w naszej szkole.

Nie zapominaj jednak o swoich potrzebach! Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej oferty upewnij się, że spełni ona Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę, co obejmuje szkolenie w wybranej przez Ciebie szkole. Przemyśl, jakiego instruktora potrzebujesz. Każdy kursant ma inne preferencje. Jedni lubią rozmawiać. Inni wolą skupić się wyłącznie na realizacji zadań. W OSK Lipski robimy wszystko, by każdy czuł się dobrze i otrzymał niezbędne wsparcie. Nasi kursanci mają wybór spośród kilkunastu instruktorów nauki jazdy. 

 

Kurs na prawo jazdy kat. B

 

Nauka jazdy Puławy w OSK Lipski – zdaj za pierwszym!

Jeżeli zastanawiasz się, które OSK to najlepsza szkoła jazdy Puławy, z pewnością trafiłeś na nazwisko Lipski. Nie od dziś znajdujemy się w czołówce zarówno w statystykach powiatowych, jak i wojewódzkich. Takie efekty osiągamy przede wszystkim dzięki najlepszym instruktorom oraz ofercie odpowiadającej na potrzeby naszych potencjalnych klientów. Obserwujemy zmieniający się rynek oraz trendy, a następnie staramy się jak najszybciej wprowadzać je również do naszej oferty. Jak przebiega nauka jazdy Puławy w OSK Lipski?

W  ramach każdej kategorii oferujemy kompleksowe przygotowanie na najwyższym poziomie do egzaminu państwowego. Stawiamy na profesjonalizm oraz przyjemną atmosferę. Podstawowym kursem na prawo jazdy jest kategoria B. Dlatego też na jej przykładzie pokażemy Ci, dlaczego warto zapisać się na szkolenie do OSK Lipski – najlepszej szkoły jazdy w Puławach.

 

OSK Lipski: Nauka jazdy w Puławach na najwyższym poziomie

 • Zatrudniamy najlepszych instruktorów na rynku i dbamy o ich ciągły rozwój. Mamy autorską metodykę nauczania, dzięki której kursant na każdym etapie szkolenia wie, jakie posiada umiejętności, a co wymaga jeszcze dopracowania. W naszym szkoleniu nie ma chaosu. Wszystkie lekcje są skrupulatnie zaplanowane. Każdy instruktor wie, czego i w jaki sposób ma uczyć na konkretnych zajęciach.
 • Jazdy szkoleniowe odbywają się na nowych samochodach, które udostępniamy również na egzaminy państwowe naszych kurantów.
 • Mamy największy plac manewrowy w regionie, na którym nasi kursanci mogą ćwiczyć własnymi samochodami. Plac jest idealnie równy i doskonale oświetlony, dzięki czemu bez problemów można się uczyć w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada bardzo wcześnie. Zanim wybierzesz ośrodek, sprawdź, w jakich warunkach będziesz się uczył.
 • Zapewniamy dodatkowe zajęcia z techniki jazdy prowadzone przez profesjonalnych instruktorów,  które obejmują również wyjazd na płytę poślizgową. Jako jedyna szkoła w regionie prowadzimy dla naszych kursantów zajęcia z techniki jazdy.

  Sprawdź ofertę Szkolenia techniki jazdy w OSK Lipski!

   

 • Wszyscy kursanci odbywają profesjonalne zajęcia z Pierwszej Pomocy.
 • Dysponujemy najnowocześniejszymi pomocami dydaktycznymi, które mają za zadanie wpłynąć na wyobraźnię kursanta i zwiększyć jego świadomość zagrożeń na drodze. Wśród udostępnianych urządzeń pojawiają się: symulator dachowania, symulator zderzeń, waga przeciążeniowa, refleksomierz, symulator poduszki powietrznej, a także symulator zmiany koła i zakładania łańcuchów przeciwpoślizgowych, “pijany” rower.
 • W OSK Lipski oferujemy możliwość przystąpienia do kursu w 3 wariantach:

  podstawowy – obejmuje  30 godzin zajęć teoretycznych i pierwszą pomoc, a także 30 godzin zajęć praktycznych, który trwa około 2 do 2,5 miesięcy
  przyspieszony – polega na szybszej realizacji kursu dzięki możliwości samodzielnego  przygotowania do zajęć teoretycznych, a także 100% elastyczności instruktora i skróceniu czasu realizacji jazd do około 3 tygodni
  rozszerzony – obejmuje większą liczbę godzin zajęć praktycznych – 40 godzin; sprawdzi się doskonale w przypadku osób w wieku 30+ lub kursantów, którzy do tej pory nie jeździli samochodem.

Warto również zaznaczyć, że każdy absolwent OSK Lipski otrzymuje w prezencie apteczkę pierwszej pomocy. Nasza przygoda z kursantami nie kończy się na pozytywnym wyniku egzaminu. Wielu z nich wraca do nas, by zdobyć dodatkowe uprawnienia czy podszkolić swoje umiejętności. 

Sprawdź naszą ofertę: Kurs na prawo jazdy kat. B!

 

Szkoła jazdy Puławy z najwyższą zdawalnością w województwie lubelskim

Statystyki publikowane cyklicznie przez Starostwo wskazują wprost, która szkoła jazdy w Puławach jest najlepsza. Tych liczb nie oszukasz w żaden sposób. Zdawalność oblicza się na podstawie oficjalnych wyników egzaminów państwowych. Według najnowszych informacji:

 • Najlepsza szkoła jazdy Puławy i cały powiat to: OSK Lipski. Jesteśmy jedyną szkołą w województwie, która znajduje się w czołówce zdawalności w każdej kategorii.
 • Mamy II miejsce według statystyk zdawalności w województwie lubelskim.
 • Zdawalność według kategorii:
  A: 76.5%
  B: 65%
  C: 67.6%
  C+E: 60%

Za tymi statystykami stoi przede wszystkim najlepsza kadra instruktorska. Nieustannie dbamy o rozwój oraz odnawianie uprawnień i zdobywanie nowych kwalifikacji. Nasi instruktorzy przechodzą szkolenia z metodyki nauczania, psychologii, a także techniki jazdy.

Tak naprawdę OSK Lipski to nie tylko najlepsza szkoła jazdy w Puławach, ale przede wszystkim to my wyznaczamy standardy szkolenia.  To na nas wzorują się inne firmy.

 

Zapisz się

 

OSK Lipski – specjalistyczne kursy i szkoła jazdy Puławy na najwyższym poziomie

Od 2012 roku naszą szkołę jazdy w Puławach wybrało około 10 000 kursantów. Dlaczego tak wiele osób wybiera właśnie OSK Lipski? Zdajemy sobie sprawę, że nasza oferta nie należy do najtańszych, ale jesteśmy pewni, że jest jedyną w swoim rodzaju. Kryje się za nią przede wszystkim zespół z pasją, gotowy do rozwoju i podejmowania kolejnych wyzwań. Jako jedni z pierwszych wprowadzamy nowe kursy do oferty oraz wymieniamy flotę na nowoczesną. 

Aktualnie nauka jazdy Puławy w OSK Lipski obejmuje: 

 • Kategorie: B, B automat, B dla osób niepełnosprawnych
 • Kategorie: C, C+E oraz B+E
 • Kursy motocyklowe – kategorie: AM, A1, A2, A
 • Szkolenia dla kierowców zawodowych: szkolenia okresowe, kwalifikacja zawodowa, kurs ADR
 • Szkolenia techniki jazdy: płyta poślizgowa, jazda defensywna, MotoGymkhana, szkolenia na torze, enduro.
 • Kursy dla instruktorów.