Kurs na prawo jazdy kat. C

Zapisz się

Kursy na prawo jazdy kat. C – OSK Lipski

Jeżeli zależy Ci na zdobyciu niezbędnych uprawnień do prowadzenia samochodów ciężarowych, kurs prawa jazdy kat. C będzie doskonałym rozwiązaniem. OSK Lipski zapewnia kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię zarówno do części teoretycznej, jak i praktycznej. Doświadczony instruktor z uprawnieniami z zakresu doskonalenia techniki jazdy pomoże Ci zdobyć solidne podstawy i bez problemu uzyskać pozytywny wynik na egzaminie państwowym.

Kurs prawa jazdy kat. C zapewnia uprawnienia niezbędne do prowadzenia:

  • pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t – z wykluczeniem autobusów,
  • zespołu pojazdów złożonych z pojazdu wymienionego powyżej oraz przyczepy lekkiej,
  • pojazdów określonych dla prawa jazdy kategorii AM.

Kurs na prawo jazdy kat. C pod okiem profesjonalnego instruktora w OSK Lipski zagwarantuje Ci solidne zaplecze praktyczne i teoretyczne.

Sprawdź cennik

Kurs prawa jazdy kat. C w dwóch odsłonach!

Każdy kursant może wybrać jedną z dwóch możliwości:

  • kurs podstawowy obejmujący zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne;
  • szkolenie przyspieszone, w ramach którego kursant przygotowuje się samodzielnie do egzaminu teoretycznego. Następnie podchodzi do testu wewnętrznego w OSK Lipski. Jeżeli wynik będzie pozytywny, może przystąpić do zajęć praktycznych.

Kursy prawa jazdy C – dla kogo i co obejmują?

Kursy prawa jazdy C w OSK Lipski cieszą się jedną z najlepszych zdawalności w województwie lubelskim. Całe szkolenie obejmuje zarówno podstawy teoretyczne, jak i praktyczne. Instruktor zapewnia wsparcie na każdym etapie kursu. Prawo jazdy C okazuje się niezbędne w przypadku osób, które aspirują do roli zawodowego kierowcy. Szkolenie obejmuje:

  • Część teoretyczną, która składa się z 20 godzin wykładów. Jednocześnie należy podkreślić, że kursant może sam przygotować się do egzaminu państwowego po otrzymaniu profilu PKK,
  • Część praktyczną, czyli nauka jazdy kat. C, która trwa 30 godzin i obejmuje zajęcia na placu manewrowym oraz podczas ruchu drogowego. Kurs kat. C z pomocą ekspertów pozwoli Ci opanować sztukę prowadzenia samochodu w każdych warunkach.