Kurs prawa jazdy kat. A

Zapisz się

Kurs prawa jazdy kat. A – OSK Lipski

Kurs prawa jazdy kat. A to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia motocykli, które nie mają ograniczeń mocy i pojemności. Dzięki nam nauczysz się przede wszystkim bezpiecznej, świadomej i odpowiedzialnej jazdy. Kurs kat. A pomoże Ci opanować sztukę prowadzenia motocykla. Uprawnienia, które nabywasz po zakończonym szkoleniu, dają Ci pełną swobodę podczas wyboru pojazdu. Wybierz kurs prawa jazdy kat. A i ciesz się bezpieczną jazdą na motocyklu o dowolnej pojemności i mocy.

Kursy prawa jazdy kat. A – dla kogo i co obejmują?

Kursy prawa jazdy kat. A są dostępne dla osób, które spełniają poniższe kryteria dotyczące wieku. Szkolenie możesz rozpocząć:

 • trzy miesiące przed ukończeniem 20 lat, jeżeli osoba posiada już prawo jazdy kat. A2 od co najmniej 2 lat;
 • trzy miesiące przed ukończeniem 24 urodzin;
 • po spełnieniu tych warunków możesz zapisać się na kurs w dowolnym terminie;

Nauka jazdy kat. A pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz wiedział, jak zapanować nad jednośladem w trudnych warunkach. Poruszaj się pewnie i bezpiecznie po drodze dzięki kursom prawa jazdy kat. A w OSK Lipski.

Po naszym szkoleniu zrozumiesz, jakie siły działają na motocykl oraz jak precyzyjnie i świadomie zapanować nad motocyklem. Ukończenie kursu na prawo jazdy kat. A to dopiero początek Twojej drogi motocyklowej, a umiejętności wymagają ciągłego doskonalenia.

Sprawdź cennik

W ramach kursu na kat. A zapewniamy zarówno zajęcia praktyczne, jak i podstawę teoretyczną. OSK Lipski wprowadza następujący harmonogram:

 • 30 godzin zajęć teoretycznych – w tym 4 godziny kursu pierwszej pomocy,
 • 20 godzin lekcji praktycznych – zazwyczaj jazdy zajmują 2-3 tygodnie.

Po skończonym kursie zaprasamy naszych kursantów na dalsze doskonalenie techniki jazdy organizowane w naszej szkole jazdy. Dodatkowo można wziąć udział w kursie doskonalenia techniki jazdy na torze w Radomiu oraz Biłgoraju, które również organizuje OSK Lipski. Każdy motocyklista musi mieć świadomość, że stale powinien doskonalić swoje umiejętności.

Dlaczego warto wybrać kurs prawa jazdy kat. A w OSK Lipski?

 • Zajęcia praktyczne prowadzą jedyni w powiecie puławskim instruktorzy techniki jazdy. Pomagamy w opanowaniu techniki jazdy. W efekcie zdanie egzaminu na prawo jazdy kat. A staje się tylko formalnością
 • Mamy do dyspozycji plac manewrowy o powierzchni 10 000m2. Dostosowaliśmy go do wymagań związanych z bezpieczeństwem. Zapewniliśmy odpowiednie oświetlenie. Powierzchnia placu manewrowego umożliwia nam wykonywanie ćwiczeń motocyklowych, które wychodzą poza zakres zadań egzaminacyjnych, w bezpiecznych warunkach. Dzięki temu stajesz się świadomym i bezpiecznym motocyklistą.
 • Szkolimy kilkoma nowymi motocyklami marki Suzuki Gladius i Yamaha MT07, które podstawimy Ci na egzamin;
 • Nasi instruktorzy to pasjonaci motocykli, którzy służą dobrą radą również podczas wyboru pierwszego sprzętu i akcesoriów motocyklowych.
 • Kurs możesz rozpocząć w dowolnym terminie. Nie musisz czekać, aż zbierzemy grupę kandydatów. To Ty decydujesz, kiedy rozpocznie się Twoja nauka!
 • Nasi instruktorzy trenują dodatkowo MotoGymkhanę. Ponadto stale dbamy o swój rozwój, szkoląc się na wszystkich torach w Polsce.
 • Jesteśmy jedyną firmą, która zatrudnia aż 6 instruktorów motocyklowych. Wśród nich znajduje się 4 instruktorów doskonalenia techniki jazdy. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twój kurs przebiegnie szybko i sprawnie.

Kurs prawa jazdy kat. A w dwóch odsłonach!

Każdy kursant może wziąć udział w szkolenie:

 • zarówno teoretycznym, jak i praktycznym;
 • w trybie przyspieszonym, który obejmuje wyłącznie przygotowanie praktyczne. Do egzaminu teoretycznego przygotowuje się samodzielnie. Następnie przed przystąpieniem do jazd zdaje wewnętrzny egzamin teoretyczny. Jeżeli otrzyma wynik pozytywny, może przystąpić do zajęć praktycznych.