Kurs na prawo jazdy kat. C + E

Zapisz się

Kursy prawa jazdy kat. C + E – OSK Lipski

Kurs prawa jazdy C + E to rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdobyciu kompleksowych uprawnień do kierowania pojazdami z różnych kategorii. Jeżeli szukasz pracy jako zawodowy kierowca ciężarówki, to dzięki ukończeniu tego szkolenia otrzymasz niezbędne dokumenty.

Kurs C + E obejmuje uprawnienia do kierowania następującymi pojazdami:

  • Określonymi odpowiednio w prawie jazdy kategorii B, C lub D z przyczepami – jednocześnie należy podkreślić, że w ramach szkolenia B + E zyskasz obowiązuje dopuszczalna masa całkowita równa 3,5 tony,
  • Kategorii C + E oraz D – pojazdy uwzględnione w prawie jazdy D + E,
  • Zespół pojazdów składających się z ciągnika rolniczego z przyczepą lub pojazdu wolnobieżnego z przyczepami.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że uczysz się od najlepszych, OSK Lipski będzie odpowiednim wyborem. Nasza firma plasuje się na pierwszych miejscach w statystykach obejmujących całe województwo. Kurs prawa jazdy C + E zapewni Ci nie tylko podstawę teoretyczną, ale również doświadczenie praktyczne. Nasze wyniki zdawalności wynoszą nawet 75%. Nauka jazdy C + E w OSK Lipski to gwarancja kompleksowej opieki, specjalistów z ogromnym zapleczem warsztatowym i teoretycznym. Zyskaj solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria C + E.

Sprawdź cennik

Kurs na prawo jazdy C + E – dla kogo i co obejmuje?

Jeżeli chcesz czuć pewność, że jesteś odpowiednio przygotowany do egzaminu państwowego i podołasz nawet najtrudniejszym sytuacjom na drodze, OSK Lipski zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Szkolenie C + E obejmuje część praktyczną. Nasi instruktorzy potowarzyszą Ci podczas 25 godzin jazd w ruchu drogowym oraz na placu manewrowym. Przewiduje się, że kurs na prawo jazdy C + E trwa około 4 tygodnie. Wszystko zależy jednak od indywidualnych potrzeb kursanta.

Kurs na C + E w OSK Lipski jest prowadzony przez doświadczonego instruktora techniki jazdy w wielu kategoriach. Dzięki indywidualnemu podejściu do kursantów uzyskał zdawalność na poziomie 70%. Za jego sukcesami stoi wieloletnia praktyka w szkoleniu zawodowych kierowców. Dzięki temu możesz być pewny, że oddajesz się w dobre ręce. Podczas szkolenia korzystamy z samochodu marki DAF LF12.250, Man TGL12.240. Są to takie same pojazdy, jakie stosuje się w ośrodkach egzaminacyjnych w Radomiu i Lublinie. Kiedy zakończysz szkolenie C + E, czas oczekiwania na datę egzaminu wynosi około tygodnia.

Kursy prawa jazdy C są objęte programem dofinansowania z Unii Europejskiej. Wsparcie dotyczy zarówno mikro, jak i małych i średnich przedsiębiorców. Jeżeli chcesz odbyć kurs kat. C i CE, dofinansowanie z UE obniży koszt do około 1 300 zł.