Kurs prawa jazdy automat – Puławy

Zapisz się
Kurs kat. B rozpoczyna się 03.07.2024 r.

Kurs prawa jazdy automat w OSK Lipski

Kurs prawa jazdy automat w OSK Lipski to oferta stworzona dla osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień do kierowania samochodem osobowym z automatyczną skrzynią biegów. Jeżeli szukasz sprawdzonego szkolenia, podczas którego opanujesz kompleksową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, kurs na prawo jazdy kat. B automat w OSK Lipski jest idealnym rozwiązaniem! Pomożemy Ci w otrzymaniu uprawnień. Nauczymy bezpiecznej, świadomej i odpowiedzialnej jazdy.

Kurs prawa jazdy kategoria B automat obejmuje uprawnienia do kierowania następującymi pojazdami:

Kurs prawa jazdy automat to specyficzna oferta, którą warto dokładnie przeanalizować. Nie dla każdego będzie wystarczającym rozwiązaniem, ponieważ nie uprawnia do prowadzenia dowolnego pojazdu. Co zyskasz, wykonując kurs na prawo jazdy kat. B automat?

  • Osoba, która zda kurs na prawo jazdy – skrzynia automat, otrzymuje możliwość prowadzenia samochodów osobowych o masie całkowitej do 3,5 t z automatyczną skrzynią biegów.
  • Dodatkowo możesz podpiąć do takiego pojazdu lekką przyczepę o masie całkowitej do 750 kg.

Jeżeli zapiszesz się na kurs na prawo jazdy kat. B automat w OSK Lipski, otrzymasz możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodzie szkoleniowym. Dzięki temu zyskasz większą pewność, poczujesz się komfortowo i zredukujesz swój stres.

Pamiętaj! Kurs na prawo jazdy kategoria B – automat – uprawnia do kierowania wyłącznie samochodami z automatem. W dokumencie pojawi się kod 78, co oznacza zakaz prowadzenia aut z manualną skrzynią biegów.

Zapisz się

Kurs na prawo jazdy kat. B automat – dla kogo i co obejmuje?

Jeżeli szukasz szkoły nauki jazdy, która pomoże Ci opanować umiejętności niezbędne do prowadzenia samochodów z automatyczną skrzynią biegów, nasz kurs prawa jazdy – automat – spełni Twoje oczekiwania. Nauczymy Cię, jak jeździć bezpiecznie. Zapewniamy samochód z automatyczną skrzynią biegów. Nasze wyniki zdawalności wynoszą nawet 75%! Zdaj za pierwszym razem z OSK Lipski! Co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do kursu na prawo jazdy kat. B automat?

  • Na kurs można zapisać się na 3 miesiące przed ukończeniem 18. roku życia.
  • Egzamin odbywa się maksymalnie miesiąc przed 18. urodzinami.
  • Kurs na prawo jazdy kat. B – automat – to oferta dla osób w dowolnym wieku, które wiedzą, że w przyszłości będą prowadziły wyłącznie samochody z automatyczną skrzynią biegów.
  • Zajęcia praktyczne trwają około 3 tygodnie.

Jeżeli zdecydujesz się na kurs prawo jazdy kategoria B – automat – w OSK Lipski, otrzymasz możliwość nauki na nowoczesnej flocie samochodowej. Ponadto dysponujemy największym placem manewrowym w regionie!

Co ważne, staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb każdego kursanta. Dlatego też możesz skorzystać z trzech wersji kursu na prawo jazdy kategoria B – automat.

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy – obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, które trwają około 2,5 tygodnia. W ramach przygotowania odbędziesz również 4-godzinne szkolenie z pierwszej pomocy. Po ukończeniu otrzymasz specjalny certyfikat.

Druga część to 30 godzin zajęć praktycznych. Szkolimy swoich kursantów według autorskiej metody Tracking Progress Methodology. Ten etap trwa od 1,5 do 2 miesięcy.

Kurs przyspieszony

Kurs przyspieszony – obejmuje możliwość przygotowania się do egzaminu teoretycznego samodzielnie. Zajęcia praktyczne trwają około 3 tygodnie.

Zajęcia praktyczne trwają około 3 tygodnie. W takim przypadku kurs prawo jazdy B jest realizowany tak, by instruktor w 100% mógł dopasować terminy jazdy do potrzeb kursanta.

Kurs rozszerzony

Kurs rozszerzony – obejmuje zajęcia teoretyczne w wersji takiej jak w przypadku kursu podstawowego. Jeżeli kursant zdecyduje się jednak na opcję rozszerzoną, jazdy trwają 40 godzin.

Kursy prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych

Kurs prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych to specjalna oferta, która uwzględnia indywidualne potrzeby kursantów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możliwość prowadzenia samochodów osobowych ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy również kurs prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych.