Poznaj instruktorów OSK Lipski

Szkołę nauki jazdy tworzą ludzie. Dlatego zapraszamy do bliższego poznania sylwetek naszych instruktorów!

Tworzymy coś więcej niż tylko zespół instruktorów

Zdajemy sobie sprawę, że na co dzień szkołę nauki jazdy tworzą jej instruktorzy. Z zaangażowaniem i pasją przekazują swoją wiedzę i umiejętności nabywane latami. Kształtują Was jako kierowców na drodze, błyskawicznie korygują, rozwiewają wątpliwości, uczestniczą w Waszym sukcesie. Jest to starannie selekcjonowana kadra, która ma za zadanie prowadzić szkolenie dla kierowców na najwyższym poziomie. Efekty tych działań odzwierciedlają wyniki naszego ośrodka, które górują od lat na szczytach tabel zdawalności na wszystkie kategorie WORD Lublin w naszym województwie.

Instruktor to jeden z najważniejszych nauczycieli w życiu. Jesteśmy jedyną firmą w powiecie, której instruktorzy kilka razy w roku przechodzą szkolenia z zakresu techniki jazdy, metodyki nauczania, psychologii, jazdy defensywnej czy bezpieczeństwa ruchu drogowego. To oznacza zawsze aktualną wiedzę oraz ciągły proces doskonalenia.

Wielu z nas jest jednocześnie instruktorami techniki jazdy. Cechują nas cierpliwość i zaangażowanie. Dobre wyniki pracy z kursantami, ich pozytywne wyniki i opinie są dla nas najważniejsze. Nasz zespół skupia się na zadowoleniu kursantów. Każdego traktujemy poważnie i indywidualnie. Zawsze służymy radą i pomocą. Jesteśmy najbardziej zgranym zespołem instruktorów w Puławach.

Cezary Lipski

Właściciel OSK Lipski - Instruktor nauki i techniki jazdy

Założyciel firmy OSK Lipski to jednocześnie doświadczony instruktor, który już od ponad dwóch dekad działa na rynku. Jest jedynym czynnym instruktorem nauki jazdy w powiecie puławskim, z tak ogromnym doświadczeniem w szkoleniu na wszystkie kategorie prawa jazdy (A, B, C, C+E, D). Uczy także techniki jazdy. Prowadzi profesjonalne szkolenia z techniki jazdy w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ).

Szkoli również kierowców z zakresu jazdy defensywnej. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów zawodowych, którymi chętnie dzieli się na swoich kanałach w social media. Cezary Lipski tworzy dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców, który szybko stał się liderem na puławskim rynku. Głównym celem Cezarego Lipskiego jest szkolenie na najwyższym poziomie, dlatego często uczestniczy w różnego rodzaju sympozjach, kongresach i szkoleniach dotyczących branży OSK.

Doświadczenia nabierał także za granicą, na przykład w Szwecji, gdzie obserwował, w jaki sposób są realizowane szkolenia dla kandydatów na kierowców. W efekcie wprowadził w OSK Lipski nowatorskie narzędzia i metody.

Kieruje grupą instruktorów, którzy tak jak on realizują sprawdzone za granicą programy, kroczą w kierunku rozwoju, dążą do doskonałości oraz są pasjonatami motoryzacji.

Motto Cezarego to słowa zapisane przez Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”.

Daniel Wachowski

Instruktor nauki i techniki jazdy

Daniel Wachowski jest instruktorem nauki oraz techniki jazdy. Przygodę z motoryzacją zaczął bardzo wcześnie. Od kiedy pamięta jazda oraz majsterkowanie przy swoich pojazdach sprawiały mu niesamowitą przyjemność. Pracował jako elektryk samochodowy, następnie jako kierowca zawodowy. W 2006 roku postanowił, że zostanie instruktorem nauki jazdy i to był strzał w dziesiątkę !!!

Szkoleniem zajmuje się od 14 lat i ma wrażenie, że nigdy mi się to nie znudzi. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu wszystkich kategorii prawa jazdy!!! Jestem również instruktorem techniki z zakresu kat. A,B,C,C+E,D. Dzięki tym uprawnieniom zdobył niezbędną wiedzę oraz możliwość w prowadzeniu szkoleń osób na Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy.

Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuje kolegom po fachu, wciąż się rozwija i podnosi swoją wiedzę. A kursanci? Są najważniejsi i stanie na głowie, aby ich wesprzeć i nauczyć każdego. Dla niego nie ma „trudnych” przypadków, bo jego pasję i zaangażowanie czuje każdy! Prywatnie Daniel jest tatą synka, który już wchłania te same zainteresowania motoryzacją co tata.

Zachary Kapłon

Instruktor nauki i techniki jazdy

Tworzy nasz zespół już od 7 lat. Wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem, chęcią rozwoju co potwierdza czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jest instruktorem nauki i techniki jazdy. Oprócz szkolenia, spotkacie go również podczas egzaminu wewnętrznego. Jest bardzo dokładnym, rzetelnym i wymagającym instruktorem, co przekłada się na jego skuteczność w nauczaniu i wysokiej zdawalności. Profesjonalnie prowadzi szkolenie i buduje relacje oraz atmosferę z kursantem.
Prywatnie uwielbia motoryzację, dobrze zjeść i swojego psa.

Daniel Niezgoda

Instruktor nauki i techniki jazdy kat. B, C, C+E

Daniel szkoleniem kursantów zajmuje się od przeszło 15 lat i ciągle mu mało. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego kolejnego zadania. Osiem lat temu poszerzył swoje uprawnienia instruktorskie o kategorię C i C+E, co pozwoliło mu spojrzeć na ruch drogowy z szerszej perspektywy. Z kolei piąty rok prowadzi wykłady. Zawsze wkłada w nie mnóstwo energii i pasji, gdyż zdaje sobie sprawę, że ciekawie poprowadzony wykład zachęci kursantów do „wchłaniania” wiedzy.

Angażując się w różne aspekty działalności naszej firmy, stara się być dobrym mężem i ojcem. Prywatnie jest też fanem jednośladów. Jazdą rowerem zapewnia sobie trochę ruchu, ale nadal pozostaje na drodze. A motocykl…? Daje mu mnóstwo frajdy i ciągle doskonali technikę na naszym placu. Daniela prawie wszyscy znają i chyba śmiało mogą to potwierdzić, że jest mega sympatyczny i pomocny.

Sebastian Petniak

Instruktor nauki jazdy

Sebastian Petniak to filar naszej szkoły. Jest najdłużej pracującym u nas instruktorem. Zdawalność, która wynosi 75% czyni go jednym z najlepszych instruktorów w województwie. Szkoleniem przyszłych kierowców zajmuje się od 8 lat. Na wesoło podchodzący do życia, ale też odpowiedzialny , spokojny i opanowany w każdej sytuacji.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i cierpliwości potrafi nauczyć najbardziej zakręconych i wymagających kursantów w najbardziej przyjazny i jednocześnie skuteczny sposób. Potrafi przygotować przyszłego kierowcę do samodzielnej jazdy samochodem i zdania egzaminu państwowego w sposób najmniej stresujący. Uczy z pasją, dlatego każdy kursant jest dla niego ważny. Kursanci cenią go za fajną atmosferę, którą stwarza w samochodzie, poczucie humoru oraz niezwykle merytoryczne i metodyczne prowadzenie zajęć.

Czy macie jeszcze wątpliwości, którego instruktora wybrać w Puławach? Drodzy kursanci, kto poleca Sebka?

Wojtek Wójtowicz

Instruktor nauki jazdy

Kursanci uwielbiają się uczyć u Wojtka i bardzo długo wspominają z nim jazdy. Wojtek jest oazą spokoju. Bardzo angażuje się w szkolenie swoich podopiecznych, buduje bardzo fajne, koleżeńskie relacje ze swoimi kursantami a przy tym jest bardzo merytoryczny, rzeczowy i wymagający. Jest instruktorem od kilku lat, u nas kończył kurs dla kandydatów na instruktora nauki jazdy. Już wtedy wiedzieliśmy, że będziemy chcieli, aby dołączył do naszego zespołu. Wojtek jest bardzo ambitną osobą, dlatego razem z nami uczestniczył w wielu szkoleniach z psychologii, metodyki nauczania, techniki jazdy czy po prostu z komunikacji. Wszystko to zaowocowało tym, że zdawalność jego kursantów zawsze wynosi w granicach aż 70% a ciekawostką jest to, że w ostatnich dwóch kwartałach jego zdawalność wyniosła niesamowite 100%.

Ciekawi jesteśmy danych za cały rok. Wojtku, gratulujemy Ci serdecznie tych wyników i cieszymy się, że jesteś razem z nami.

Prywatnie, Wojtek interesuje się motoryzacją i jest kolarzem górskim kozienickiej Energii.

Milena Piwowarek

Instruktor nauki i techniki jazdy

Poznajcie naszego kolejnego instruktora, a raczej instruktorkę Milenę Piwowarek. Mega pozytywna osoba w naszym zespole. Milena swoją przygodę z zawodem instruktora zaczęła w naszej firmie kończąc u nas kurs dla kandydatów na instruktora nauki jazdy. Już wtedy wyróżniała się na tle grupy swoim zaangażowaniem i podejściem do metodyki nauczania. Wiedzieliśmy, że po zdanym egzaminie państwowym chcielibyśmy mieć ją w naszej ekipie. I tak się stało. Ponieważ nasza Milenka jest bardzo ambitną osobą ukończyła również kurs na Instruktora Techniki Jazdy!

Drodzy kursanci, jesteście w mega merytorycznych rękach zarówno jeżeli chodzi o przepisy ruchu drogowego i metodykę nauczania, jak i technikę jazdy. Milena wyspecjalizowała się również w szkoleniu osób niepełnosprawnych i szkoli naszym VW Upem w automacie. To nie jedyne atuty naszej instruktorki. Milena szkoli również obcokrajowców w języku angielskim a poza tym nasi kursanci ją uwielbiają (my również).

O zdawalności nie będziemy się rozpisywać, bo każdy wie, że wszyscy nasi instruktorzy są mega skuteczni a Milena to potwierdza i może się pochwalić skutecznością na poziomie 60-70%. Super prawda?

Justyna Pawłowska

Instruktorka nauki jazdy

Kolejną osobą, którą chcielibyśmy Wam przedstawić jest, nasza druga w zespole, instruktorka Justyna. Justyna jest z nami już prawie od 4l at. Spod jej skrzydeł wyszło już wielu nowych kierowców. To mega pozytywna, miła i konsekwentna osoba. Zawsze podchodzi do każdego z kursantów indywidualnie. Stara się aby atmosfera pod czas jazd była przyjemna i wesoła, nie zapominając jednocześnie o merytoryce zajęć. Prywatnie żona i mama 2 dzieci. Pasją do motoryzacji zaraził ją mąż. Justyna mimo niełatwego startu w roli instruktora cały czas się szkoli, rozwija i pnie do przodu!!!!

Andrzej Dąbkowski

Instruktor nauki jazdy

Andrzej na drodze spędził bardzo dużo czasu, a jeszcze więcej przejechał kilometrów. Swoje doświadczenie w pracy kierowcy zdobywał w Polsce, jak i poza nią. Andrzeja charakteryzuje fachowość w przekazywaniu wiedzy oraz umiejętności budowania bezstresowej atmosfery na jazdach. Wiedzę swoją przekazuje w sposób niekonwencjonalny i łatwy do przyswojenia dla kursanta. Jaki oprócz tego jest Andrzej? Wesoły, sympatyczny i pozytywnie patrzący na życie. Zawsze można na niego liczyć!

Damian Raczyński

Instruktor nauki i techniki jazdy kat. A, B

Pasją Damiana jest motoryzacja. Dzięki temu do swojej pracy zawsze przykłada się w 100%. Kursantom przekazuje zarówno wiedzę zdobytą na szkoleniach, jak i własne doświadczenia z toru czy drogi. Jest sumienny, a każde rozpoczęte przeze niego zadanie jest doprowadzone do końca. Do kursantów podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Bezpieczeństwo jest dla niego priorytetem. Nasi kursanci Damiana znają nie tylko z kat. A, ale również i z kategorii B, których szkoli już od kilku lat z fantastycznymi wynikami w postaci wysokiej zdawalności. Mimo tego, Damian wciąż się szkoli i podnosi swoją wiedzę i umiejętności, aby jeszcze lepiej szkolić przyszłych Kierowców.

Sebastian Cieniuszek

Instruktor nauki jazdy

Sebastian jest wesołym instruktorem optymistycznie podchodzącym do życia. Z każdym kursantem znajduje nić porozumienia, z którymi buduje bardzo koleżeńskie relacje. Łatwo nawiązuje z nimi kontakt, dzięki czemu kursanci nie wiedzą co to stres. Zawsze daje z siebie 100%, bo chce przekazać maksimum swojej wiedzy kursantom, by mogli zdać perfekcyjnie egzamin i być bezpiecznymi kierowcami. Z wykształcenia jest mgr wychowania fizycznego i lubi sport. Chciałby pracować w szkole i uczyć młodzieży WF-u, ale praca w roli instruktora daje mu mega satysfakcję, bo Ośrodek szkolenia to też szkoła i też można uczyć tyle że nowych kierowców. Podczas szkolenia z Sebastianem nie można się nudzić. Znajduje sposób na każdego kursanta. Pewność siebie i zdolność do przekazywania wiedzy powoduje to, że jest bardzo wymagający, co przekłada się na jego wysoką zdawalność!

Piotr Szyszko

Instruktor nauki i techniki jazdy

Każdego dnia nowe wyzwania – to powód dla którego został instruktorem. Cierpliwość, spokój i zaangażowanie to cechy pozwalające mu sprostać tym wyzwaniom. Dostosowuje tempo nauczania do kursanta, a każdą stresującą sytuację drogową stara się rozładować na wesoło. Dużą wagę przywiązuje do szczegółów, bo to one są kluczem do sukcesu.

Książka – kryminał, majsterkowanie oraz angażowanie się społecznie to jego sposoby na wypełnienie prywatnego wolnego czasu.

Krystian Kozak

Instruktor nauki jazdy

Cała przygoda Krystiana zaczęła się od kursu motocyklowego na kat. A, której jest pasjonatem. Tak mu się ta jazda spodobała, że postanowił swoją wiedzę przekazywać dalej i został instruktorem. Jest ambitny, na razie szkoli na kat. B, ale w planach ma jeszcze chęć szkolić na kat. A. Wesoły i opanowany, to jego główne cechy które poznają kursanci na jazdach. Po pracy możecie mu kibicować podczas gry w piłkę, jest zawodnikiem w lokalnym klubie Żyrzyniaka. Oprócz motocykli lubi też wędkować.

Jakub Gierczak

Instruktor nauki jazdy

Kuba zdecydował się zostać instruktorem nie tylko dlatego, że interesuje się motoryzacją, ale przede wszystkim lubi pracę z ludźmi. Zajęcia prowadzi angażując się w nauczanie kursanta i zawsze pracuje nad świadomością przyszłych kierowców o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W naszej szkole ukończył kurs dla kandydatów na instruktora nauki jazdy. Już wtedy wspólnie podjęliśmy decyzję, że dołączy do naszego zespołu.

Emil Wójcik

Instruktor nauki i techniki jazdy

W życiu ważne jest, aby robić to co się lubi, wtedy wykonuje się swoja pracę z pasją. Emil posiada wieloletnie doświadczenie ,,za kółkiem”. Podejmując się pracy instruktora wykonuje zajęcie, które sprawia mu przyjemność, czerpie satysfakcję z przekazywania wiedzy o zasadach ruchu drogowego oraz prowadzenia pojazdów. Zajęcie to wiąże się także z jego zainteresowaniami. Bardzo dobrze zna zasady panujące na drodze zarówno w teorii, jak i praktyce. Praca ta daje mu możliwość dalszego rozwoju, zapoznaje się ze zmianami w prawie, aby przekazywana wiedza była w pełni aktualna. Poszerza swoje umiejętności kolejnymi kategoriami prawa jazdy, co wiąże się ze skutecznym przekazywaniem wiedzy biorąc pod uwagę zdolność percepcji kandydatów na kierowców. Ze spokojem reaguje na zaistniałe sytuacje i ,,do bólu” tłumaczy, poprawia i koryguje. Emil łączy pozytywne i cierpliwe nastawienie do kursanta z dozą asertywności i konsekwencji. Jego spostrzegawczość pozwala mu na wczesne wykrycie błędów prowadzących do wyeliminowania złych nawyków. Posiada umiejętność indywidualnego podejścia do kursanta a także poszanowania godności ludzkiej. Cechy takie jak: tolerancja, empatia, partnerstwo, życzliwość pozwalają mu na sprawiedliwą i obiektywną ocenę pracy i postaw kursantów. Jest osobą odpowiedzialną, solidną, sumiennie wywiązującą się z powierzonych mu obowiązków. Z entuzjazmem podchodzi do możliwości sprawdzenia się w nowych sytuacjach.

Romek Maruszak

Instruktor nauki jazdy

Cierpliwość, spokój i zaangażowanie to cechy wyróżniające Romana. Dostosowuje tempo nauczania do kursanta, a także od początku do końca otacza go opieką. Mimo licznych zajęć, zawsze znajdzie czas dla swojego kursanta.
Prywatnie uwielbia turystykę i jazdę na rowerze.