Witam! Nazywam się Cezary Lipski.

Jestem właścicielem i instruktorem szkoły jazdy „Lipski”.

Od początku powstania firmy „LIPSKI” założenie było jedno – być bezkonkurencyjnie najlepszym. Już po pierwszym półroczu działania firmy, statystyki podane przez Starostwo Powiatowe w Puławach, potwierdziły, że nasze założenie się spełniło. Od 2013r, czyli odkąd ośrodki egzaminacyjne mają obowiązek publikować wyniki zdawalności, jesteśmy liderem na naszym rynku:

2013r – I miejsce w Puławach

2014r – I miejsce w powiecie puławskim

2015r – I miejsce w powiecie puławskim i III miejsce w województwie w WORD LUBLIN. Tak w 2015r przyłączyliśmy się do liderów województwa.

Tym bardziej jesteśmy usatysfakcjonowani, że najlepszy wynik osiągnęliśmy przeszkalając największą liczbę kursantów kat. B i A2 w naszym powiecie.

 

Od kilku lat jesteśmy wiodącą szkołą pod względem zdawalności na kat. B i A2 w powiecie puławskim a nawet w województwie:)

W 2014 r. dołączyliśmy do liderów na kategorie motocyklowe, a w 2015 r uzyskaliśmy najlepszy wynik w powiecie na kat. A2 (76,96% za cały 2015r przy największej liczbie przeszkolonych kursantów) i drugi wynik w powiecie (V w województwie) na kat. A (58,63%).

Sprawdż tu: word.lublin.pl/satystyki_word

osk 2015

Egzamin praktyczny kat. B - 47,23%
Egzamin teoretyczny kat. B - 54,52%
Egzamin praktyczny kat. A1 - 66,67%
Egzamin teoretyczny kat. A - 83,33%

Zapraszamy Państwa na kursy prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, C, C+E. Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze. Zapewniamy klimatyzowaną salę wykładową, nowe pojazdy szkoleniowe oraz zespół najlepszych instruktorów nauki jazdy.Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów.

Czym się wyróżniamy spośród innych szkół nauki jazdy na naszym rynku: 

 • instruktorzy – nie wszyscy zdają sobie sprawę, że instruktor to jeden z najważniejszych nauczycieli w życiu. Nauka jazdy nie polega tylko na manualnym opanowaniu samochodu i wykuciu kilku podstawowych zasad ruchu drogowego. Instruktor musi nauczyć bezpiecznego i odpowiedzialnego prowadzenia samochodu. Przecież chodzi tu o bezpieczeństwo nas wszystkich!!! Nasi instruktorzy s regularnie uczestniczą w szkoleniach z zakresu techniki kierowania pojazdem, metodyki nauczania i psychologii. Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która inwestuje w wiedzę i kwalifikację swoich instruktorów. Pamiętaj! Dobry instruktor jest nauczycielem, coachem, którego odpowiedzialność dalece wybiega poza obowiązek przygotowania do egzaminu. To trudny i odpowiedzialny zawód, wymagający szacunku i docenienia.
 • autorska metoda nauczania ( Tracking Progress Metodologhy). Wszyscy nasi instruktorzy uczą wg tej samej metody, dzięki której wiesz na jakim etapie szkolenia się znajdujesz. Wszystkie lekcje są dokładnie przemyślane i zaplanowane przez trenera. U nas nic nie dzieje się z przypadku:)
 • wszystkie nasze auta są wyposażone w system FDA (Finder Driver Assistant) – jest to system, który rejestruje parametry jazdy tj. godzina rozpoczęcia i zakończenia lekcji, trasa, interwencje instruktora (ilość reakcji na dźwignię sprzęgła i hamulca), zgaśnięcia silnika, prędkość itp. Dzięki temu, każdy kursant, może zalogować się na swoim profilu i przeanalizować swoją jazdę i ewentualne błędy.
 • zajęcia teoretyczne – prowadzone są metodą warsztatową, przez trzech bardzo doświadczonych instruktorów. Nie będziesz się nudził:). Lekcje są tak prowadzone, żeby jak najbardziej aktywować grupę. Nie skracamy zajęć!!! Oferujemy Państwu 30h solidnie przeprowadzonych lekcji. Jeżeli komuś zależy na teorii w tydzień, to nie u nas. Podchodzimy do tego profesjonalnie, bo wiemy, że solidna teoria to podstawa prawidłowego poruszania się po drogach publicznych.
 • Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy – jesteśmy jedyną firma w regionie, która profesjonalnie prowadzi takie szkolenie dla swoich kursantów. Absolwenci naszego kursu otrzymują certyfikat ukończenia takiego szkolenia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce „pierwsza pomoc”
 • Elektroniczny kalendarz – jesteśmy nowoczesną firmą, dlatego wszystkie jazdy zapisywane są w systemie teleinformatycznym. Każdy kursant ma utworzony swój profil, w którym widzi terminy odbytych i zaplanowanych jazd. Widzi również dostępność swojego instruktora. Może zarządzać planem swoich jazd:)
 • Prezenty – każdy absolwent naszego kursu otrzymuje od nas nagrodę: apteczkę pierwszej pomocy.

Tego nie oferuje żadna inna firma na naszym rynku. Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni:) Ucz się u profesjonalistów:)

Przyjdź i zobacz, jakie mamy standardy szkolenia, bo to my je wyznaczamy w Puławach.

W Puławach jest kilkanaście firm i kilkudziesięciu instruktorów zajmujących się szkoleniem kandydatów na kierowców.

Dlaczego warto zacząć swoją przygodę z samochodem właśnie ze mną?

Poniżej postaram się w dużym skrócie przedstawić kilka powodów, dla których warto odwiedzić moją siedzibę i zapisać się na kurs właśnie do mnie.

 • Jestem instruktorem z ponad 15-letnim stażem. Mam doświadczenie instruktorskie w różnych kategoriach prawa jazdy. Podczas swojej kariery  szkoliłem kandydatów na kierowców w zakresie kat. A, A1, A2, B, C, C+E i D. Z moimi byłymi kursantami, już kierowcami, często mijam się na drodze, gdzie pozdrawiamy się poprzez machnięcie ręką. Wielu z nich pracuje dzisiaj jako zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych i autobusów. Miło jest, kiedy mam świadomość, że moi byli podopieczni po kilkunastu latach pamiętają, kto ich szkolił. Jest to dowód na to, że są zadowoleni z moich usług.
 • Moje doświadczenie jako kierowcy zawodowego i instruktora pozwoliło mi wypracować taki model szkolenia, dzięki któremu bez większych przeszkód zdasz egzamin.
 • Należę do instruktorów, którzy mają najwyższą zdawalność w powiecie puławskim.
 • Jestem profesjonalistą i zależy mi na wyniku Twojej nauki, ponieważ będzie to nasz wspólny sukces.
 • Jestem miłym, opanowanym, kulturalnym i (jeszcze chyba:)) młodym człowiekiem.
 • Nie krzyczę, nie biję, nie gryzę, nie rzucam sprośnych tekstów, nie podnoszę głosu, niezależnie od tego czy urodziłaś/eś się z kierownicą w rękach, czy nie. Jako jeden z nielicznych instruktorów w mieście potrafię rozładować Twój stres i utrzymać przyjazną atmosferę w samochodzie (nawet w sytuacjach, gdy będzie Ci się wydawać, że popełniłaś/eś straszny błąd).
 • W mojej szkole nie poczujesz się „odtrącony”. Od początku do końca będę robić wszystko, żeby pomóc Ci osiągnąć Twój upragniony cel, czyli prawo jazdy.
 • Na jazdy będziesz przychodzić z chęci a nie z przymusu.
 • U mnie nie trafisz na instruktora, który dopiero uczy się swojego zawodu.
 • Zdaję sobie sprawę, że umawiamy się na jazdy a nie na randki (jestem żonaty:))
 • Cena, którą proponuję jest tak skalkulowana, żeby była jak najbardziej przyjazna dla Ciebie a jednocześnie nie powodowała u mnie stresu, że nie mam czym zapłacić za ZUS czy salę wykładową.
 • Głównym moim założeniem jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców, tak aby pozytywna opinia o mnie i mojej firmie była przekazywana rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Przy wyborze szkoły podejmij właściwą decyzję. Wybierz tylko doświadczonych instruktorów.
Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowana\y zapraszamy do naszego biura, gdzie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

47 %
Zdawalnośćw województwie
> 1100
Zadowolonych
Kursantów w 2015 r.
Nr 1
Jesteśmy najlepsi w powiecie!
~ 13
Najlepszych instruktorów