Cezary Lipski – to nie tylko imię i nazwisko, to marka sama w sobie, na którą pracuję wraz z zespołem moich instruktorów od wielu lat. Wybierając szkolenie „u Lipskiego” inwestujesz w siebie!

Jestem właścicielem i instruktorem szkoły jazdy „Lipski”.

Od początku powstania firmy „LIPSKI” założenie było jedno – być bezkonkurencyjnie najlepszym. Od lat statystyki podawane przez Starostwo Powiatowe w Puławach, potwierdzają, że nasze założenie się spełniło. Od 2013r, czyli odkąd ośrodki egzaminacyjne mają obowiązek publikować wyniki zdawalności, jesteśmy liderem na naszym rynku:

2019 r – II miejsce w województwie lubelskim na kat. B z wynikiem 61,12%

2017r – 54,14% kat.B i rekordowa w województwie 81,25% na kat.A

2015r – I miejsce w powiecie puławskim i III miejsce w województwie w WORD LUBLIN. Tak w 2015r przyłączyliśmy się do liderów województwa.

2014r – I miejsce w powiecie puławskim

2013r – I miejsce w Puławach

 

Tym bardziej jesteśmy usatysfakcjonowani, że najlepszy wynik osiągnęliśmy przeszkalając największą liczbę kursantów kat. B w naszym powiecie.

W 2014 r. dołączyliśmy do liderów na kategorie motocyklowe, a w 2015 r uzyskaliśmy najlepszy wynik w powiecie na kat. A2 (76,96% za cały 2015r przy największej liczbie przeszkolonych kursantów) i drugi wynik w powiecie (V w województwie) na kat. A (58,63%).

Sprawdż tu: word.lublin.pl/satystyki_word

Obraz może zawierać: tekst

Nasze wyniki w 2019 r.

Egzamin praktyczny kat. A - 72,73%
Egzamin praktyczny kat. B - 63,93% - 2 miejsce w województwie lubelskim 2019
Egzamin praktyczny kat. C - 64,18%
Egzamin praktyczny kat. C+E - 53,03%

Zapraszamy Państwa na kursy prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, C, C+E. Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze. Zapewniamy klimatyzowaną salę wykładową, nowe pojazdy szkoleniowe oraz zespół najlepszych instruktorów nauki jazdy.Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów.

Czym się wyróżniamy spośród innych szkół nauki jazdy na naszym rynku: 

 • instruktorzy – instruktor to jeden z najważniejszych nauczycieli w życiu. Nauka jazdy nie polega tylko na manualnym opanowaniu samochodu i wykuciu kilku podstawowych zasad ruchu drogowego. Instruktor musi nauczyć bezpiecznego i odpowiedzialnego prowadzenia samochodu. Przecież chodzi tu o bezpieczeństwo nas wszystkich!!! Nasi instruktorzy  regularnie uczestniczą w szkoleniach z zakresu techniki kierowania pojazdem, metodyki nauczania i psychologii. Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która inwestuje w wiedzę i kwalifikację swoich instruktorów. Pamiętaj! Dobry instruktor jest nauczycielem, coachem, którego odpowiedzialność dalece wybiega poza obowiązek przygotowania do egzaminu. To trudny i odpowiedzialny zawód, wymagający szacunku i docenienia.
 • autorska metoda nauczania ( Tracking Progress Metodologhy). Wszyscy nasi instruktorzy uczą wg tej samej metody, dzięki której wiesz na jakim etapie szkolenia się znajdujesz. Wszystkie lekcje są dokładnie przemyślane i zaplanowane przez trenera. U nas nic nie dzieje się z przypadku 🙂
 • zajęcia teoretyczne – prowadzone są metodą warsztatową, przez bardzo doświadczonych instruktorów. Nie będziesz się nudził 🙂 Lekcje są tak prowadzone, żeby jak najbardziej aktywować grupę. Nie skracamy zajęć!!! Oferujemy Państwu 30h solidnie przeprowadzonych lekcji.  Podchodzimy do tego profesjonalnie, bo wiemy, że solidna teoria to podstawa prawidłowego poruszania się po drogach publicznych.
 • pierwsza pomoc – jesteśmy jedyną firmą w regionie, która profesjonalnie prowadzi zajęcia z udzielania pierwszej pomocy dla swoich kursantów. Absolwenci naszego kursu mogą otrzymać certyfikat ukończenia takiego szkolenia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce „pierwsza pomoc”.
 • Elektroniczny kalendarz –  wszystkie jazdy zapisywane są w systemie teleinformatycznym. Każdy kursant ma utworzony swój profil, w którym widzi terminy odbytych i zaplanowanych jazd. Widzi również dostępność swojego instruktora. Może samodzielnie zarządzać planem swoich jazd 🙂
 • Prezenty – każdy absolwent naszego kursu otrzymuje od nas nagrodę: apteczkę pierwszej pomocy, jako wyposażenie swojego auta 🙂

Tego nie oferuje żadna inna firma na naszym rynku. Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni:) Ucz się u profesjonalistów:)

Przyjdź i zobacz, jakie mamy standardy szkolenia, bo to my je wyznaczamy w Puławach!

Cezary Lipski – to nie tylko imię i nazwisko, to marka sama w sobie, na którą pracuję wraz z zespołem moich instruktorów od wielu lat. Wybierając szkolenie „u Lipskiego” inwestujesz w siebie!

Kilka powodów, dla których warto odwiedzić moją siedzibę i zapisać się na kurs właśnie do mnie:

 • Jako instruktor pracuje  od 2002r. Mam doświadczenie instruktorskie w różnych kategoriach prawa jazdy, a wcześniej przygodę z drogą rozpocząłem jako kierowca zawodowy.  Jednak sama jazda mi nie wystarczała, swoją wiedzę chciałem przekazać kolejnym przyszłym kierowcom! Podczas swojej kariery instruktora szkoliłem kandydatów na kierowców w zakresie kat. A, A1, A2, B, C, C+E i D. Z moimi byłymi kursantami, już kierowcami, często mijam się na drodze, gdzie pozdrawiamy się poprzez machnięcie ręką 🙂 Wielu z nich pracuje dzisiaj jako zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych i autobusów. Miło jest, kiedy mam świadomość, że moi byli podopieczni po kilkunastu latach pamiętają, kto ich szkolił. Jest to dowód na to, że są zadowoleni z moich usług.
 • Moje doświadczenie jako kierowcy zawodowego i instruktora pozwoliło mi wypracować taki model szkolenia, dzięki któremu bez większych przeszkód zdasz egzamin.
 • Należę do instruktorów, którzy mają najwyższą zdawalność w powiecie puławskim.
 • Jestem profesjonalistą i zależy mi na wyniku Twojej nauki, ponieważ będzie to nasz wspólny sukces.
 • Jazdy prowadzę w profesjonalny sposób –  niezależnie od tego czy urodziłaś/eś się z kierownicą w rękach, czy nie. Jako jeden z nielicznych instruktorów w mieście potrafię rozładować Twój stres i utrzymać przyjazną atmosferę w samochodzie (nawet w sytuacjach, gdy będzie Ci się wydawać, że popełniłaś/eś straszny błąd).
 • Na jazdy będziesz przychodzić z chęci, a nie z przymusu.
 • W mojej szkole poczujesz, że jesteśmy tu dla Ciebie. Od początku do końca będę robić wszystko, żeby pomóc Ci osiągnąć Twój upragniony cel, czyli prawo jazdy.

Przy wyborze szkoły podejmij właściwą decyzję. Wybierz tylko doświadczonych instruktorów.
Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowana\y zapraszamy do naszego biura, gdzie rozwiejemy Twoje wątpliwości 🙂

Ośrodek Szkolenia Kierowców Cezary Lipski w liczbach

64 %
Zdawalnośćw województwie
> 4900
Przeszkolonych Kursantów od 2012 r.
Nr 1
Jesteśmy najlepsi w powiecie!
~ 22
Najlepszych instruktorów